Antresole Drewniane

Użytkownicy mieszkań w budynkach o wysokich kondygnacjach, niejednokrotnie zastanawiają się nad tym, w jaki sposób efektownie wykorzystać dużą kubaturę i skorygować proporcje pomieszczeń, często zbyt wysokich i wąskich. Jeżeli pomieszczenie jest wystarczająco duże można rozważyć możliwość wybudowania dodatkowego poziomu z wykożystaniem antresoli drewnianej.

Antresola powiększa przestrzeń użytkową, pełniąc różne funkcje: biblioteki, kąta telewizyjnego, miejsca do snu lub uprawiania hobby. Dzieląc przestrzeń na dwa poziomy, wzbogaca jej odbiór - daje dwa punkty widzenia, z góry i z dołu. Małe antresole swoją lekką konstrukcją przypominają dodatkowy mebel - półkę z drewna lub ze stali, czasem tracąc funkcję dodatkowego pomieszczenia zostają zredukowane do schowka. Antresola sprzyja integracji mieszkańców, przebywając na niej nie traci się kontaktu z pozostałymi domownikami. Poprawia także proporcje zbyt wysokich i małych wnętrz. A zamontowana w starym domu pozwala pełniej czytać drewnianą konstrukcję dachu.

Budowa antresoli daje więcej możliwość podziału przestrzeni i jej funkcjonalnego zagospodarowania. Każdy, kto chciałby uzyskać dodatkowe metry powierzchni użytkowej i urozmaicić przestrzeń mieszkania, powinien o niej pomyśleć.

Jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać antresolę drewnianą według indywidualnego zamówienia klienta zarówno z drewna krajowego jak i egzotycznego. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który pomoże Państwu wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie z pośród szerokiej gamy naszych produktów.© 2016 DrewDesign. Edit By NWeb-Site