Tarasy Drewniane

Zachwyceni niepowtarzalnym pięknem drewna, tworzącego przytulne i naturalne wnętrze, często chcemy je przenieść z domu do ogrodu. Dlatego też oferujemy Państwu usługę montażu tarasów drewnianych oraz sprzedarz wszystkich potrzebnych materiałów, od deski tarasowej, legarów po wkręty spax-d czy olej.

Proponujemy Państwu deski tarasowe z egzotycznych gatunków drewna, które charakteryzują się dużą odpornością na destrukcję biologiczną w trudnych warunkach atmosferycznych. Wysokiej jakości drewno, użyte do wyrobu desek tarasowych czy legarów, pozwoli Państwu cieszyć się tym pięknem przez wiele lat. Główne gatunki drewna oferowane przez nas to: Garapa (grapia), Massaranduba oraz Modrzew Syberyjski.

Okresowo oferujemy również deski tarasowe z takich gatunków jak: Bangkirai, Cumaru, Merbau czy Lapacho. Szeroka paleta kolorystyczna, od słonecznej żółci po mahoniowe brązy i czerwienie, powoduje że taras idealnie harmonizuje się z naturalnym otoczeniem ogrodu i tworzy unikalny klimat otoczenia.© 2016 DrewDesign. Edit By NWeb-Site