Podłogi z drewna krajowego i egzotycznego

Drewno w domowym zaciszu to coś więcej niż gwarancja ekskluzywnego wystroju czy synonim prestiżu. Przede wszystkim jest to gwarancja wyjątkowego klimatu, który ma pozytywny wpływ na nasz nastrój i samopoczucie. W swojej ofercie posiadamy podłogi z litego drewna krajowego i egzotycznego w szerokiej gamie kolorystycznej, od barw jaśniejszych takich jak dąb, jesion, bambus po barwy ciemniejsze takie jak merbau, iroko, doussie, jatoba, teak, palisander czy wenge. Bez względu czy będą one motywem przewodnim Państwa wnętrza, czy też jedynie subtelnie podkreślą jego charakter, z pewnością nadadzą mu wyjątkowej, niezwykle przytulnej atmosfery.

Dlaczego warto nas wybrać ?
1. Zakup bez pośredników - Kupują Państwo wymarzoną podłogę z montażem bezpośrednio od producentów bez pośredników.
2. Dowóz materiałów - Dowieziemy materiał na miejsce montażu (zapytaj o szczegóły).
3. Profesjonalny montaż - Zamontujemy podłogę zgodnie ze sztuką parkieciarską, czysto i solidnie.
4. Gwarancja - Po skończonej pracy otrzymacie Państwo gwarancję na piśmie oraz instrukcje pielęgnacji podłogi.

Renowacja starej podłogi już od 25zł /m2
Usługa kompleksowa bez materiału od 45zł/m2
Układanie parkietu gotowego (lakierowany, olejowany) już od 25zł/m2
Inne wymiary lub gatunki drewna? wyślij zapytanie, lub zadzwoń -883-777-666 Zapraszamy również do naszego sklepu

Jak dobrać gatunek drewna na podłogi?
Podłogi drewniane do łazienki: najlepiej wybierać gatunki drewna o małym skurczu, bogate w naturalne oleje chroniące przed wilgocią, czyli takie, które nie odbarwiają się pod wpływem wody. Doskonale sprawdzą się tu teak i iroko.

Podłogi drewniane do kuchni: oprócz gatunków drewna zalecanych do łazieniek można też stosować inne, nieco mniej odporne na działanie wilgoci, takie jak jatoba, badi.

Podłogi drewniane do holu: należy wybierać gatunki drewna nie tylko stabilne, ale także twarde, na przykład merbau, doussie, bambus, ipe (lapacho).

Podłogi drewniane do sypialni: nie trzeba koniecznie decydować się na twarde gatunki drewna, takie jak ipe i grapia, można położyć guatambu lub tauari.

Drewno na podłogi z ogrzewaniem podłogowym: powinno się wybierać gatunki drewna, które w małym stopniu zmieniają swoje wymiary pod wpływem zmiany temperatury i wilgotności (są stabilne – mają niski współczynnik skurczu) i powoli osiągają równowagę higroskopijną, na przykład merbau, iroko, doussie, tek. Można też stosować panele warstwowe, wtedy gatunek wierzchniej warstwy drewna nie ma wielkiego znaczenia.

Na taras lub brzeg oczka wodnego – należy stosować gatunki o bardzo wysokiej trwałości – twarde i odporne na grzyby, na przykład bangkirai, massarandubę, cumaru czy itaubę.

Inne Wymiary Lub Gatunki Drewna? Wyślij Zapytanie, Lub Zadzwoń 883-777-666 Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego
SKLEPU INTERNETOWEGO© 2016 DrewDesign. Edit By NWeb-Site