Schody Drewniane

Schody to element, który pojawia się w każdej budowli użytkowej posiadającej więcej, niż jedną kondygnację. To od nas zależy, czy będzie pełnił wyłącznie funkcję użytkową, czy stanie się ozdobą naszego domu.
Do produkcji schodów stosujemy różne gatunki drewna krajowego, tj. dąb, jesion, klon, buk, sosna, modrzew, jak również drewna egzotycznego - Merbau, Badi, Sapela, Jatoba.

Różnorodność
Podejmujemy się wykonać dla Państwa każdy typ schodów drewnianych oraz drewnianych z elementami betonowymi. Podejmiemy się ich wykonania niezależnie od tego, czy mają wznosić się po prostej, czy po łuku, bądź innym nietypowym kształcie.

Wykończenie
W zależności od upodobań klienta, schody mogą być lakierowane, jak również dodatkowo barwione lub olejowane.
Szeroka oferta wykorzystanych materiałów, podobnie jak zróżnicowane ceny, dają każdemu możliwość wyboru najlepszej dla siebie opcji.

Masz otwór w stropie i zastanawiasz się jak będą wyglądały Twoje schody? W lewo kręcone, w prawo a może bieg schodów będzie prosty? Nasza firma pomoże Wam zaprojektować a następnie wykonać schody po których będziecie mogli wygodnie schodzić. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy, który pomoże Państwu wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie z pośród szerokiej gamy naszych produktów.© 2016 DrewDesign. Edit By NWeb-Site